joomla 1.6

 • S1
 • S2
 • S4
 • S6
 • S7
 • Про нас

  Коротко про нас

  Працювати у сфері відеозйомки ми почали в 2007 році. За це час було дуже багато різних заходів, на яких нам довелося працювати, це були весілля і корпоративи, дитячі свята та дні народження, документальні, корпоративні та соціальні фільми, рекламні та музичні кліпи. Ми постійно вдосконалюємо свою майстерність в улюбленній справі, приймаємо участь у різних інтернет-проектах, виставках, зустрічаємось та ділимося досвідом з колегами з України, Росії, Білорусі, Германії, США та інших країн, виставляемо свої роботи на різні конкурси регіонального, всеукраїнского та міжнародного значення.

 • Чим працюємо

  Чим працюємо

  Ми працюємо тільки на професійному обладнанні від ведучих фірм-виробників, яке забезпечує отримання максимально якісного результату кінцевого продукту. Професійні DSLR камери високої роздільної здатності, додаткові лінзи, фільтри, світлове обладнання, мікрофони, звукові рекордери, штативи, моноподи, системи стабілизації, коптери для аерозйомки - ми використовуємо все, щоб досягти максимального ефекту та зробити кожну свою роботу максимально якістною. Маємо можливість знімати в декілька камер, що дозволяє створити відео більш різноплановим та не пропустити жодного цікавого моменту чи деталі.

 • Спеціалізація

  Спеціалізація

  Ми пропонуємо свої послуги у зйомці та виготовленні високоякістних весільних фільмів, корпоративних фільмів, виготовленню рекламних роліків, документального, корпоративного, соціального та художнього відео. Написання сценарію. Вибір локацій. Повний спектр послуг «production» та «post production».

  Здійснюємо виїзд на особистому транспорті по всій территорії Украіни та Європи.

 • Вартість

  Вартість робіт

  Шановні замовники, у нас особистий підхід до кожного клієнта. Кінцева вартість кожної роботи визначається при особистому спілкуванні після визначення складності робіт. Завдяки цьому Ви можете розраховувати на той результат, який ви очікували і який підходить саме Вам.

 • Розрахунки

  Форма розрахунку

  Оплата здійснюється в національній валюті за формулою 30% передплата та 70% в день проведення робіт. Можлива оплата готівкою або будь-яким зручним для обох сторін способом.

Географія наших робіт

map Географія наших рабіт постійно поширюється. Ми готові запропонувати однаково якісний продукт незалежно від того, в якому з регіонів будемо працювати. Саме тому, все більше клієнтів довіряють нам!

Натисніть на карту, щоб подивитись більш детально!

Календар зайнятости

Сентябрь 2021 Октябрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вc
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Пожалуйста, введите адрес электронной почты, указанный в вашей учетной записи. На этот адрес будет отправлен код подтверждения, получив который Вы сможете ввести новый пароль.

Сбросить пароль

З 2012 року працюємо тільки в FullHD якості, на професійних DSLR камкордерах, зі змінною оптикою, додатковим освітленням, профессійними мікрофонами та звуковими рекордерами, системами стабілізації, дронами для аерозйомки (штативи, моноподи, STABICAM, Cinema Slider і т.ін.), що надає можливість нашим клієнтам насолоджуватись переглядом відео на панелях з великими діагоналями у високій якості. Висока роздільна здатність, насиченість фарб не залишать байдужими наших глядачів. Постійно оновлювана технічна база приводить до покращення якості готової продукції.

Vikstudio надає послуги з 2007 року. За цей час у нас напрацьовано багато креативних ідей, які цінують наші клієнти в багатьох містах України та за її кордонами. Ми приділяємо велику увагу підвищенню своїх професійних навичок: приймаємо участь в різних профільних заходах,виставках, відправляємо свої роботи на різноманітні конкурси і т.ін. Все це дозволяє бути в курсі нових тенденцій ринку та своєвчасно відреагувати на запити клієнтів.

Мі цінуємо те, чтого ми досягли за довгі роки праці, цінуємо своє слово та довіру людей які до нас звертаються. В кожну свою роботу ми вкладаємо окрім своїх знань та досвіда ще й частку своєї душі. Ми намагаємось зробити кожну нову роботу кращою, що є гарантією того, що Ваше замовлення буде виконано на високомо рівні.